İzmir Hurda Alım Satım

Sarı Pirinç Hurda

Sarı Pirinç Hurda Alımı

Sarı Pirinç Hurda Alımı  sarı hurdasının çeşidine göre değişmektedir.Sarı hurdası madenlerin içerisinde bakır hurdasından sonra ikinci sırayı alan bir hurda çeşididir. Hurda piyasasında çok bulunmasına rağmen yüksek fiyata sahiptir. Bunun sebebi ise alaşımlarından bir tanesinin bakır olmasıdır. Sarı pirinç, ev muslukları, vidalar ve kapılar, dolaplar ve anahtarlar için kullanılan cıvatalar gibi dekoratif bir unsur gerektiren ürünlerde kullanılır. Sarı pirinç, trombonlar ve saksafon gibi müzik aletlerinin yapımında da kullanılır. Hurda sarı daha çok tadilat geçiren ev ve iş yerlerinden çıkmaktadır.

Geri dönüşüm açısından hurda sarı pirinçlere bakılacak olursa, içerisinde bulunan alaşım oranları nedeniyle farklılık göstermektedir.  Bu alaşım farklılıkları Pirinç hurdasının fiyatını da etkilemekte ve sınıflandırmaktadır. Bu sınıflandırmalar şu şekildedir; Ara iş sarı hurdası ms-70, Ara iş sarı hurdası ms-64, çubuk ucu parça sarısı, pirinç sarı talaşı, kırkambar sarı hurdası, su saatleri hurdası, vana, musluk, sarı radyatör hurdası ve çubuk sarı talaşı ms-58‘dır. Bu nedenle analiz yaptırmadan sarı hurdalarınızı satmayın ve her sarı hurdasının fiyatının aynı olmadığını ve çeşitlilik gösterdiğini bilmenizi isteriz. Bundan dolayıdır ki İzmir bölgesinin genelinde hizmet veren firmamız ve alt firmalarımız ile iletişime geçmeden hurda sarılarınızı satmayınız. Firmamızın internet sitesi üzerindeki telefon numaralarından bizimle iletişime geçip hurda sarılarınızın önce resmini gönderin, bizler de size hem en yakın hem de en yüksek fiyat veren hurdacıyı yönlendirelim. Böylelikle sarı hurdanızı hem güvenilir firmalara hem de yüksek fiyattan satmış olursunuz.

Hurda Sarı Geri Dönüşümü Sarı Hurdası Fiyatları

Sarı hurdası alımlarında firmamız öncelikle ürünün analizini yapıp sonrasında en yüksek fiyat teklifini sizlere sunmaktadır. Alışverişlerimizde nakit çalışmaktayız, ödeme işlemlerini sarı hurdanızı hassas terazi veya kantarlarımızda tartıp yükleme işlemini bitirdikten sonra anında nakit olarak gerçekleştiriyoruz.

Sarı hurdalarınızı en iyi piyasa fiyatı üzerinden satmak istiyorsanız iletişim bölümündeki telefon numaralarından bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bizi  en yakın hurdacı olarak arayın ve alanında uzmanlaşmış ekip ve alanına uygun ekipmanlarımız ile çalışmanın farkını görün.

İzmir hurdacı firmaları arasında hurda sarı alan hurdacılar genelde tonaj odaklı çalışmaktadır. İzmir Hurda Alım Merkezi  olarak size hem iyi fiyat sunan hem de adresten alım yapan firmaları yönlendiriyoruz. Hurda sarı fiyatları konusunda kesinlikle piyasanın altına düşmeyen fiyat teklifi alırsınız. Sadece elinizdeki hurdanın fotoğraflarını bize gönderin.

 

Leave comment

dev
WeCreativez WhatsApp Support
Müşteri Temsilcisi
👋 Merhaba, Size nasıl yardımcı olabilirim?