İzmir Hurda Alım Satım

İzmir Zamak Hurda Alımı

İzmir Zamak Hurda Alımı

Zamak, temel olarak saf çinkoya alüminyum ve bakır ilavesi ile elde edilen alaşım ailesinin genel ismidir. Zamak normal alüminyum hurdadan daha kaliteli ve geri dönüştürülmesi Türkiye ekonomisine daha fazla katkısı olan bir malzemedir. İzmir de Zamak hurda geri dönüşümü yapan ve değerinde fiyat veren firmayız.  Hırdavat hurdaları spor aletleri hurdaları otomotiv parçalarının hurdalarının  geri dönüşümünü yapmaktayız. Zamak alaşımları diğer çinko-alüminyum (ZA) alaşımlarından içerdikleri %4 Al miktarı ile ayırt edilir. Bu alaşım grubu, seri üretime uygunluğu, düşük boyutsal toleransı, yüksek korozyon direnci, düşük döküm sıcaklıklarında sergilediği yüksek metalik akışkanlığı, sağladığı uzun kalıp ömrü ve nihai ürün eldesinde gösterdiği üstün şekil alabilme özellikleri nedeniyle başta otomotiv, yapı sektörleri olmak üzere spor aletleri, oyuncaklar, hırdavat, dekoratif parçalar, beyaz eşya parçaları, ara bağlantı elemanları gibi farklı amaçlı malzemelerin üretiminde hammadde olarak kullanılmaktadır
Öncelikle Zamak hurdacılığı sektöründe alanında yaklaşık 25 yıllık tecrübe ve deneyime  sahip olan ve bir çok alanda hizmet veren bi kuruluş olarak geri dönüşüm sektöründe en iyi fiyat garantisi olan tek kuruluş ünvanına sahip bir firmayız.
Zamak hurdacılığı ile Türkiye genelinde alımlar yapmaktayız.
Pazar payı büyük bir alanda Zamak hurdacılığının öncüsü olarak yapmakta olduğumuz alımlar tekrar onu ülkemize kazandırarak hem heba olucak olan Zamak hurdasını alıp tekrar işlemlere tabi tutarak yeniden pazarımıza kazandırmaktayız hem de fabrika ve kullanım alanlarına tekrar kullanıma sunmaktayız. Alınan zamak hurda Geri Dönüştürülerek işleme tabi tutularak tekrar geri dönüşümden ilk hammadde halini almakta hem fabrikalar ve diğer sektörlerden gelen bu zamak hurdaları onu satanlara kazanç sağlamaktadır. Böylece hem geri dönüşüm sektörü kazanmakta, hem güzel ülkemiz kazanmakta, hem tekrar dönüştürülerek kazandırılan bu zamak hurdaları tekrar kullanılmaktadır. Ayrıca düşünülmelidir ki bu çok büyük bir israfın önüne geçilmektedir. İzmir ilinde zamak Hurdasına tarafımızdan en iyi fiyatlar verilmektedir. İzmir ve çevre illerinde Zamak hurdası denildiğinde ilk olarak firmamız MNB Geri Dönüşüm akla gelmektedir. En iyi fiyatlara alınan Zamak hurdası üretici için Zamak hurdasından da para kazanmanın yolunu açmıştır.

Leave comment

dev
WeCreativez WhatsApp Support
Müşteri Temsilcisi
👋 Merhaba, Size nasıl yardımcı olabilirim?