İzmir Hurda Alım Satım

İzmir Kurşu Hurda Alımı

İzmir Kurşun Hurda Alımı

Kurşun, yumuşak ve dövülebilir zayıf bir metaldir. Yüksek bir yoğunluğa sahip olduğundan dolayı en ağır metallerden biri olarak bilinmektedir. Kurşun genellikle inşaat sektöründe, pil üretiminde, savunma endüstrisine ait ürünlerde, ve radyasyon kalkanlarının yapımında kullanılır. Kurşunun kullanıldığı uygulamalarda, düşük ergime noktasına sahip olması, yumuşaklığı ve yüksek yoğunluğu esas avantajlarıdır. MNB Geri Dönüşüm olarak tüm Türkiyede en iyi fiyatlarda kuşun hurdası alımı yapılmaktadır. Kurşunun Geri dönüştürülmesi ülke ekonomisine büyük katkı sağlamaktadır. Sizin hurda olarak gördüğünüz kullanılmaz durumdaki kurşun tekrardan ülke ekonomisine kazandırılmaktadır
Kurşun hurdacılığı ve Geri dönüşümü sektöründe 25 yıllık tecrübe ve deneyimi  olan MNB Geri Dönüşüm  geri dönüşüm sektöründe en iyi fiyat garantisi verebilen  hurda ve geri dönüşüm sektörüne izmir ve çevre illerde Hurda fiyatlarını belirleyen öncü firmadır.

Tüm Türkiye genelinde Kurşun hurdası ve kurşunun geri dönüştürülmesi alanlarında ekspertiz hizmeti tarafımızdan verilmektedir. İzmir ve çevre illerde Kurşun hurda ekspertizi gün içerisinde yapılıp hurda için fiyat verilmektedir.

İzmir ve çevre illerde kurşun kurşun hurdası denildiğinde ilk akla gelen MNB Geri Dönüşümdür. Pazar payı her geçen gün hurdacılık sektöründe genişlemektedir. Kurşun hurdasını geri dönüşümünde yardımcı olarak hurdanın fabrika ve kullanım alanlarına tekrar kazandırılmasında yardımcı olmaktayız. Alınan Kurşun hurdaları işleme tabi tutularak tekrar geri dönüşümden ilk hammadde halini almakta bu sayede Ülke ekonomisine MNB Geri Dönüşüm ve hurdacılık olarak İzmir hurdacılarına ve geri dönüşümcülerine yön vermekteyiz. Bu sayede izmirdeki kurşun hurdası çıkaran firmalara da ek kazanç kapısı açmaktayız. Bu sayede hem geri dönüşüm ve hurdacılık sektörü kazanmakta, ülkemizin de ekonomisi kazanmaktadır. Geri kazandırılan ve dönüştürülen bu kurşun hurdalar Kurşun olarak tekrar kullanılmaktadır. Bu sayede hurda ve geri dönüşüm anlamında çok büyük bir israfın önüne geçilmektedir.

 

Leave comment

dev
WeCreativez WhatsApp Support
Müşteri Temsilcisi
👋 Merhaba, Size nasıl yardımcı olabilirim?