İzmir Hurda Alım Satım

Demir Hurda Alımı

İzmir Hurda Demir Alımı

Ülkemizin son yıllarda geri dönüşüm üzerine yaptığı çalışmalar doğrultusunda hurda sektöründe büyük bir artış görülmektedir. Hurda sektöründeki bu artış özellikle sanayi kentlerinde görülmektedir. Bu doğrultuda hurda sektöründe İzmir bölgesinde çalışma yapan firmamızın önceliği hurda alım ve satımlarında müşteri memnuniyetidir. Özellikle hurda demir ticareti için şirketimiz ile iletişim kurunuz.

Demir hurdası olarak bildiğimiz hurda çeşidi ise genellikle dkp, ekstra, 1. Grup, 2. Grup ve talaş vb. olarak ayrılmaktadır. Bu demir hurdalarının çeşidine göre fiyatları da değişmektedir.

Hurda Demir

Hurda demir genel olarak yeniden kullanılabilme özelliğini yitirmiş, işlevsel olarak bir değeri olmayan demire verilen isimdir. Sanayi ve ekonomi açısından gelişmekte olan ülkemizde hurdalar yeni ürünler kadar değerlidir. Günümüzde demir hurdaları ülkemizde ve dünyada en çok geri dönüşümü yapılan materyallerden biridir ve dünya çeliğinin büyük bir bölümü demirden üretilmektedir. Demir hurdası ülkemizde son yıllarda inşaat sektörünün gelişmesi ile çok fazla çıkmaktadır. Fiyatları ise demirin cinsine göre belirlenmektedir.

Hurda Demir Talaşı

Demir talaşı hurdası torna atölyelerinde kalıp ve diğer işlenen ürünlerin CNC ve torna makinelerinde işlenirken yüzeyinden aşınarak ayrılan parçalarıdır. Hurda demir talaşı fiyatı diğer tüm madeni hurdalardan daha düşük bir fiyattan alınıp satılır. Çünkü talaş hurdası sadece demir madeninden değil tüm metallerden elde edilmektedir.

Yıkım Alanlarından Çıkan Demir Hurdası

Bina yıkımlarından sonra ortaya çıkan molozlarda çok yoğun hurda demir bulunur. Bu demir hurdasını iyi fiyattan satarak yüksek kazanç elde edebilirsiniz. İş makineleri ile bu moloz ve atıkları ayrıştıran hurdacı firmaları mevcuttur. Bizi arayarak bina yıkım hurdası alan firmalara zahmetsizce ulaşabilirsiniz.

Saç Artığı

Metal ya da sac levha kesimleri sırasında ortaya çıkan metal artıklarıdır. Açık sac artığı ya da sac hurdaları toplanması ve geri dönüşüme uygun hale getirilip, demir-çelik kuruluşlarına ham madde olarak kazandırılması da faaliyetlerimiz arasındadır.

İnşaat ve Şantiye Sahalarından Demir Hurdası

İstanbul’da şantiye alanlarına konteyner koyarak çıkan hurdaların yüksek fiyattan alınmasını sağlıyoruz. İnşaat firmaları tarafınca aranmamız halinde elinizdeki ikinci el inşaat demirine en iyi fiyatı veren hurdacı firmalarına ulaşabilirsiniz.

Hurda Dkp

Dkp hurdalar genellikle demir üretimi ve kesimi yapan fabrikalardan temin edilmektedir. Dkp hurda; ağır, kalın ve çekirdek olmayan hurda gruplarına girer. Dkp sac hurdası metal hurda ürünlerin içerisinde en kaliteli ham madde unvanına sahiptir. Yumuşak olması sebebi ile istenilen şekil verilebilmektedir. Dkp hurda fiyatları ise normal demir hurda ve inşaat demiri hurdalarından daha yüksektir.

Alanında uzmanlaşmış alt firmaları ile uzun yıllar çalışma yürüten firmamız sizlere bölgenize en yakın ve en yüksek fiyat veren hurdacıyı bulmanız konusunda yardımcı olmaktadır. Hurda demir alım satım işlemlerini yerinde ve yüksek fiyat garantisi ile yapan firmamız İzmir bölgesinin tamamında hizmet vermektedir. Size en yakın hurdacıyı ve en yüksek fiyat veren hurdacıyı öğrenmek için sitemizdeki telefon numaralarından bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Leave comment

dev
WeCreativez WhatsApp Support
Müşteri Temsilcisi
👋 Merhaba, Size nasıl yardımcı olabilirim?