İzmir Hurda Alım Satım

İzmir hurda Akü Alımı

İzmir Hurda Akü Alımı

 

Hurda akü belli bir ömrü olan akülerin mevcut kullanımlarından sonra ömürleri biter ve kullanılmaz hale gelir, kullanılmayacak duruma gelen bu atıl akülere hurda akü denir. Atık aküler çevreye ve insan sağlığı açısından zehirlenme riski taşıdıkları için son derece tehlikeli atıklardır. İzmir ve çevre illerde Hurda akü alımı konusunda en iyi fiyatlar tarafımızdan verilmektedir. Hurda akünün toplanması ve taşınması için Hurdacılık sektörü için alınması gereken sertifikalar firmamızda bulunmaktadır.

Hurda Akü  sektöründe toplamda 25 yıllık tecrübe ve birikime  sahip olan firmamız MNB Geri Dönüşüm Hurda akü alanında da hizmet veren bir kuruluştur. Geri dönüşüm sektöründe en iyi fiyatları olan MNB Geri Dönüşüm Hurda Akü geri dönüşümünde de fiyat tabanlı sektöre yön vermektedir.

İzmir ili hurda akü alımında ve çevre illerdeki Hurda akülerin alımında tarafımızdan ekspertiz hizmeti verilip Hurda akülerin ekonomiye kazanımı sağlanmaktadır.

Hurda akü geri dönüşümü konusunda Pazar payı çok büyük bir alanda ve akü hurdacılığı sektörünün öncüsü olarak hizmet vermekteyiz. Yapmakta olduğumuz alımlar la müşterilerimiz hurda akü alımı konusunda hiçbir şekilde mağdur etmemekteyiz. Hurda akü alımı konusunda hedefimiz müşterilerimize en iyi fiyatları verip onlara ekstra kazançlar sağlamaktır. Hurda aküleri geri dönüştürüp ülkemize kazandırarak ülke ekonomisine hurdacılık ve geri dönüşüm anlamında çok büyük kazançlar sağlamaktayız. İzmir de ve çevre illerinde geri dönüşüm ve hurda denildiğinde ilk akla gelen firmalardan biri olduğumuz için çok mutluyuz.  Hurda aküleri geri dönüştürerek büyük bir israfında MNB Geri Dönüşüm olarak önüne geçmekteyiz.

 

Leave comment

dev
WeCreativez WhatsApp Support
Müşteri Temsilcisi
👋 Merhaba, Size nasıl yardımcı olabilirim?