İzmir Hurda Alım Satım

İzmir Elektronik Hurda Alımı

İzmir Elektronik Hurda Alımı

İzmir Elektronik Hurda Alımı Kullanılmış elektronik ve elektronik hurdalar mükemmel Altın, Gümüş ve Paladyum kaynakları olabilir. Bu metaller, mükemmel elektrik iletkenliği, ısıl iletkenlik ve korozyona direnç dahil olmak üzere her biri bilgisayar gibi elektronik cihazların performansını artıran belirli niteliklere sahip oldukları için kullanılır. Daha da önemlisi, kıt olmaları, en değerli değerli metaller arasında oldukları anlamına gelir.

İzmir Elektronik Hurda Alımı

Hızlı ve kolay nakit para için emekli elektronik hurdalarınızı Mnb Geri Dönüşüm’e satın! Burada, Mnb Geri Dönüşüm olarak, müşterilerimizle kurduğumuz ilişkiler son derece önemli olduğu için, mümkün olan en üst düzeyde müşteri hizmeti sağlamayı taahhüt ediyoruz. Ayrıca, tüm hurdalarımızın çevreye duyarlı bir şekilde geri dönüştürülmesini sağlama görevimizi taahhüt ediyoruz. Bu nedenle, yeni sertifikalı bir elektronik geri dönüştürücüsü olarak, tüm elektronik geri dönüşüm ihtiyaçlarınız için aynı türden üstün bilgi ve fiyatlandırma sağlamak ve ayrıca size uygun bir yerde benzersiz bir geri dönüşüm deneyimi sunmak istiyoruz.

Bilgisayar hurdası, mobil (cep telefonları), masaüstü ve dizüstü bilgisayarlardaki tüm kablo ve donanımı içerir. Bu, güvenli bir şekilde imha edilmesiyle ilgili masraflar nedeniyle eski monitörleri kapsamaz.

Önemli parçalar sabit sürücüler, kablolar ve dahili metal bileşenler gibi şeylerdir .

Artık çalışmayan eski bilgisayar donanımınız varsa, onu bize getirin ve size ücretsiz olarak geri dönüştürelim.

Teknoloji olağanüstü bir hızla gelişmeye devam ediyor. Bu, çöp sahalarımızda ve genel atıklarımızda her zamankinden daha fazla teknoloji ile sonuçlanır. Cep telefonları tipik olarak her 18 ayda bir ila 2 yılda bir değiştirilir ve dünya çapında büyük miktarda e-atık oluşturur.

Şu anda E-atıkların yaklaşık % 75’i, toksik metallerin ( kurşun , nikel, kadmiyum ve cıva gibi) sıklıkla toprağı ve çevresindeki alanları kirlettiği çöplüklerde son bulmaktadır .

E-atıklarınızı geri dönüştürerek kirliliği azaltmaya, enerji tasarrufu sağlamaya ve madenciliğin çevremiz üzerindeki etkisini azaltmaya yardımcı oluyorsunuz.

Bilgisayarlar, her biri farklı bileşenler ve özellikler için kullanılan çok çeşitli metallerden oluşur. Günümüzde birçok bilgisayar kasası, ağırlığı azaltmak ve elektronik ile kullanıcı arasında ek yalıtım sağlamak için plastikten yapılmıştır. Bundan dolayı, dahili donanım (sabit sürücüler, devre kartları ve kablolama) ayırmak istediğimiz kısımdır.

İzmir Elektronik Hurda Alım Fiyatları

Donanımı kasadan çıkarırsanız işimizi kolaylaştırırdı. Bilgisayar donanımının toplu hacimlerini hurdaya çıkarmakla ilgileniyoruz, ancak onunla birlikte gelen plastiği değil. Ancak yapamazsanız, bu öğeleri mutlu bir şekilde ayıracağız.

İzmir Elektronik Hurda Alımı elektronik kartlarınızı değerinde alarak sizlere yeni bir kazanç ve kolaylık sunmaktadır. Elektronik hurda, oldukça karmaşık ve heterojen bir malzeme grubudur. E-hurda taşıyan farklı değerli metal türlerini doğru şekilde değerlendirmek ve iyileştirmek için gereken uzmanlığa sahibiz. Umicore, tahlile dayalı bir yerleşim ile çalışır ve tipik olarak gümüş, altın, paladyum ve bakırı değerlendirir. Alüminyum ve demir gibi elementler değerlendirilmez ve bu fraksiyonları mümkün olduğunca önceden çıkarmanızı öneririz.

Değerli metaller çok önemlidir, ancak günlük yaşamımızda çoğu zaman görünmezdir. Cep telefonlarımızda ve bilgisayarlarımızda bulunan tüketici elektroniği işlevini sağlayan temel malzemelerdir. Havamızı otomotiv katalizörlerinde temiz tutun veya endüstriyel katalizörlerde temel endüstriyel süreçleri destekleyin. Dahası, sonsuz şekilde geri dönüştürülebilir olma özelliğine sahiptirler.

20 yılı aşkın süredir, İzmir Elektronik Hurda Alımı, karmaşık, değerli metaller içeren malzemelerin tahlil bazlı rafine edilmesinde lider bir pazar referansıdır. Yenilikçi akış şemamız, numune alma ve tahlildeki engin uzmanlığımız ve katı etik standartlarımız, malzemelerinizin uygun ve çevresel açıdan sağlıklı değerlendirilmesini garanti eder.

İzmir Elektronik Hurda Alımı, bileşimi doğru bir şekilde belirlemek ve değerli metaller içeren çok çeşitli kullanım ömrünü tamamlamış ürünleri verimli bir şekilde rafine etmek için iyi bir şekilde donatılmıştır. Özel olarak hazırlanmış ekibimiz süreç boyunca size rehberlik edecektir. Dünün israfını yarın için malzemeye dönüştürüyoruz.

 

Leave comment

dev
WeCreativez WhatsApp Support
Müşteri Temsilcisi
👋 Merhaba, Size nasıl yardımcı olabilirim?