İzmir Hurda Alım Satım

İzmir Demir Hurda Alımı

İzmir Demir Hurda Alımı

İzmir Demir Hurda Alımı olarak sizlere demir malzemelerinizi alarak sizlere en uygun fiyatlar vermekteyiz. Demir hurdalarınız geri dönüşüm ve diğer hizmetler için en önemli malzemeler arasında yer almaktadır. Herhangi bir eski ferforje demir mevcut hurda değerinin çok üzerinde bir fiyatla satın almak istiyoruz. Örneğin: çapa zinciri, çapalar, gaz tutucu bağlantı çubukları, demir köprüler ve hatta eski demir korkuluklar ilgi çekicidir. Normalde demir olup olmadığını bir fotoğraftan anlayabiliriz, ancak gelip yerinde kontrol ederiz veya sizin için hangisi daha kolaysa bir numune gönderebilirsiniz.

Dökme Demir Hurda, yüksek miktarda karbon içeren bir demir alaşımıdır. Karbon içeriği onu korozyona duyarlı hale getirir. Sonuç olarak, Dökme Demir hurdası genellikle paslanır ve aşınır. Dökme demir hurda, ısıtma sistemlerinden, araç parçalarından vb. Elde edilebilir. Otomobil ve yapı parçalarının imalatında kullanılır. Diğer çeşitli şekillerde kullanılmasına rağmen esas olarak döküm ve boru şeklinde bulunur.

İzmir Demir Hurda Alımı

İzmir Demir Hurda Alımı
İzmir Demir Hurda Alımı

Türkiye  en çok kullanılan metallerden biri olan Dökme Demir hurda, Türkiye hurda sahalarında en çok ticareti yapılan hurda malzemelerden biridir. Dökme Demir hurdayı bir hurda sahasına teslim etmeden önce kullanılabilir bir forma dönüştürmek gerekir. Varsa yalıtımlar kaldırılmalıdır. En iyi fiyatlandırmayı alabilmek için, dökme demir hurdalarınızın diğer hurda malzemelerle karıştırılmamasını sağlamak gerekir.

Hurda alanlarının hurdalarınızı tek bir genel karışık kategori altında değerlendirmesini önlemek için metallerin tamamen ayrıldığından emin olun. Ayrıca paslanmış veya aşınmış dökme demir, yüksek kaliteli dökme demirden ayrı tutulmalıdır.

Hazırlanmış çelik / demir hurdası, bir çeyrek inç veya daha fazla kalınlıkta olmalı ve malzeme boyutu 2 fit x 5 fitten büyük olmamalıdır. Demir içermeyen metaller (bakır, alüminyum, pirinç vb.) Gibi malzemeleri içeremez.

Hazırlanmamış çelik / demir hurdası, hazırlanmış malzemelerden daha büyük boyutta malzemeler içerebilir. Tipik olarak, malzemeler 6 fit x 20 fit aralığında kalmalıdır. Bu malzemeler bakır, alüminyum ve pirinç gibi demir içermeyen ekler içerebilir.

Hazırlanmış çelik, hazırlıksız olandan daha fazla değere sahiptir ve daha fazla paraya satılır. Hazırlıksız satış yerine demir / çelik hazırlarken işçilik maliyetleri / zamanı dikkate alınmalıdır.

İzmir Demir Hurda Alımı Fiyatları

Demir ve çelik hurdası, yeni çelik ve dökme demir ürünlerin üretimi için hayati bir hammaddedir. Türkiyedeki çelik üretimi ve dökümhane endüstrileri, üretim operasyonlarından ve artık kullanılmayan veya ihtiyaç duyulmayan ürünlerin geri kazanılmasından elde edilen hurdaların hazır bulunmasına büyük ölçüde bağımlıdır. Çelik endüstrisi, 150 yılı aşkın süredir çelik hurdalarını geri dönüştürmektedir.

Çelik hurda geri dönüşümü, hammaddeleri, enerjiyi ve depolama alanını korur. Yerli çelik endüstrisi yılda milyonlarca metrik ton çelik teneke, otomobil, alet, inşaat malzemeleri ve diğer çelik ürünleri geri dönüştürüyor. Eski çeliğin birincil kaynağı otomobildir. Hurdanın yeniden eritilmesi, demir cevherinden demir ve çelik ürünleri üretiminden çok daha az enerji gerektirir. Yeniden eritilerek demir ve çelik hurdasının tüketilmesi, çöp depolama tesislerinin üzerindeki yükü azaltır ve terk edilmiş çelik ürünlerin çevrede birikmesini engeller.

Tipik olarak ağır hizmet tipi demir ton başına bir fiyat çekerken, düşük hizmet tipi demir hurdalar sektörde lider konumda bulunmaktadır. Hurda metal fiyatları günlük olarak değişmektedir.

Mnb Geri Dönüşüm olarak aşağıdakiler dahil çok çeşitli demiri geri dönüştürüyoruz:

  • Dökme demir banyolar
  • Makine
  • Demir boru
  • Motor blokları
  • Beyaz eşya

Demir, tipik olarak gümüş grisi renkli, güçlü, sert, manyetik bir metaldir.Demir, Dünya’da ve İnsan Vücudunda doğal olarak bulunur, ancak endüstri açısından en yaygın kullanılan metallerden biridir ve birçok uygulama alanı vardır – özellikle üretimde düşük maliyet ve üretildiğinde güç.

Ağır hizmet tipi demir, makine, demir boru, motor bloğu ve beyaz eşya gibi eşyalarda bulunur. Düşük görevli demir, demir gibi yaygın ev eşyalarında ve makine ve beyaz eşya gibi daha büyük eşyalarda bulunur.

İzmirde  bir hurda sahamız İzmir ve çevresinde  Hurda ütünüzü doğrudan bir bahçeye götürmek, size yerinde bir fiyat sunmadan önce kaliteyi ve ağırlığı kontrol etmemizi sağlayacaktır.

İzmir Demir Hurda Alım Firmaları

Ülkemizin son yıllarda geri dönüşüm üzerine yaptığı çalışmalar doğrultusunda hurda sektöründe büyük bir artış görülmektedir. Hurda sektöründeki bu artış özellikle sanayi kentlerinde görülmektedir. Bu doğrultuda hurda sektöründe İzmir bölgesinde çalışma yapan firmamızın önceliği hurda alım ve satımlarında müşteri memnuniyetidir. Özellikle hurda demir ticareti için şirketimiz ile iletişim kurunuz.

Demir hurdası olarak bildiğimiz hurda çeşidi ise genellikle dkp, ekstra, 1. Grup, 2. Grup ve talaş vb. olarak ayrılmaktadır. Bu demir hurdalarının çeşidine göre fiyatları da değişmektedir.

Hurda demir genel olarak yeniden kullanılabilme özelliğini yitirmiş, işlevsel olarak bir değeri olmayan demire verilen isimdir. Sanayi ve ekonomi açısından gelişmekte olan ülkemizde hurdalar yeni ürünler kadar değerlidir. Günümüzde demir hurdaları ülkemizde ve dünyada en çok geri dönüşümü yapılan materyallerden biridir ve dünya çeliğinin büyük bir bölümü demirden üretilmektedir. Demir hurdası ülkemizde son yıllarda inşaat sektörünün gelişmesi ile çok fazla çıkmaktadır. Fiyatları ise demirin cinsine göre belirlenmektedir.

Demir talaşı hurdası torna atölyelerinde kalıp ve diğer işlenen ürünlerin CNC ve torna makinelerinde işlenirken yüzeyinden aşınarak ayrılan parçalarıdır. Hurda demir talaşı fiyatı diğer tüm madeni hurdalardan daha düşük bir fiyattan alınıp satılır. Çünkü talaş hurdası sadece demir madeninden değil tüm metallerden elde edilmektedir

İzmir de şantiye alanlarına konteyner koyarak çıkan hurdaların yüksek fiyattan alınmasını sağlıyoruz. İnşaat firmaları tarafınca aranmamız halinde elinizdeki ikinci el inşaat demirine en iyi fiyatı veren hurdacı firmalarına ulaşabilirsiniz.

Leave comment

dev
WeCreativez WhatsApp Support
Müşteri Temsilcisi
👋 Merhaba, Size nasıl yardımcı olabilirim?