İzmir Hurda Alım Satım

Biz Kimiz

İZMİR HURDA MERKEZİ Tekrar geri dönüşümlü hurda, birinci ve ikinci el ürünler İnşaat yıkım hurdası Fabrika Üretim Sonrası Çıkan Kullanılmayan Hurdalar konusunda faaliyet göstermektedir.
İşletmemiz tüm yükleme, boşaltma, tasnif etme, presleme, stoklama ve sevk etme işlemlerini kendi bünyesinde yetişmiş deneyimli elemanları tarafından yapmaktadır.
Ayrıca firmamız fabrikaların söküm, bozum, tadilat ve revizyon işlemlerini yapmaktadır. Nitelikli personel istihdamı ile, yüksek kalite, performans, çevresel hassasiyet ve estetikden ödün vermeden çözümler sunmak başlıca amacımızdır.
İş ilişkilerimizi açıklık, dürüslük ve bütünlük içerisinde yürütürüz. Kararlılık, istikrar ve performansın kaliteyi beraberinde getireceğine inanır, bu yüzden sorumluluklarımızı yerine getirirken daima mükemmeli ararız.
Yükümlülüklerin paylaşılması, takım çalışması ve pozitif yaklaşımın gücüne inanırız. Her fikrin değerliliğini savunup, serbest, yaratıcı ve üretici bir çalışma alanı sunarak, nihai çözümlerimizi değişik bakış açılarıyla zenginleştiririz. Proje uygulama esnasında çalışma alanımızın iş güvenliği esaslarına uygunluğuna azami özen gösteririz.
 İzmir Hurda Merkezi 7 Gün 24 Saat Dilediğiniz Her Noktadan Kendi Araçlarımız İle Sizler İle Çalışmaya Hazır Olarak Beklemektedir.

 

Biz Kimiz
Misyon
İzmir Hurda Alım merkezi yakın zamandır yaptığı birikim ve ileri görüşlülüğümüz ile çalışmalarımıza ve büyümeye devam ediyoruz. Teknolojinin işimize olan katkısını göz ardı etmiyor güncelliğimizi korumaya devam ediyoruz.
Vizyon
Kaliteden ödün vermeden müşterilerimizin işimize duyduğu saygı sayesinde Türkiye'de zirveye oynamaktayız.

İzmir Hurda Alım Merkezi Ekibimiz

Profesyonel Kadromuz 7/24 Sizlere Destek vermektedir.

Hakkımızda2

İzmir Hurda Alım Merkezi Sertifikalarımız

İzmir Hurda Alım Merkezi hizmetlerimizi Prfofesyonel olarak yapmaktayız. Firmamız Geri dönüşüm ve Hurda Alım sertifikalarına sahiptir.

Hurda Satmak Mı İstiyorsunuz

Comments are closed.

dev
WeCreativez WhatsApp Support
Müşteri Temsilcisi
👋 Merhaba, Size nasıl yardımcı olabilirim?