Select Language

Turkish Turkish

Blog

İzmir Güncel Hurda Fiyatları

Firmamız Bornova hurda, başta Bornova olmak üzere birçok ilçesine hurda kablo alımı yapmaktadır.  İzmir ve Tüm ilçelerinden her türlü hurda alımı yaparak,  hurdaları değerlendirir ve ülke ekonomisine katkı sağlar.

İzmir Bornova Hurda Fiyatları

Firmamız İzmir hurda, başta Bornova olmak üzere birçok ilçesine her türlü hurda alımı yapmaktadır.  izmir ve ilçelerinden her türlü hurda  hurda alımı yaparak,  hurdaları değerlendirir ve ülke ekonomisine katkı sağlar.

İzmir Elektronik Hurda Alımı

İzmir Elektronik Hurda Alımı Kullanılmış elektronik ve elektronik hurdalar mükemmel Altın, Gümüş ve Paladyum kaynakları olabilir. Bu metaller, mükemmel elektrik iletkenliği, ısıl iletkenlik ve korozyona direnç dahil olmak üzere her biri bilgis...
Intro alt text

Sarı Hurda Geri Dönüşüm İzmir

Sarı Hurda Geri Dönüşümü: Atık Yönetiminin Önemli Bir Parçası Günümüzde çevre bilincinin artmasıyla birlikte, geri dönüşüm faaliyetleri giderek daha fazla önem kazanmaktadır. Bu faaliyetler sadece doğal kaynakları korumakla kalmaz, aynı zaman...

Hakkımızda

MNB Geri dönüşüm Hurda Uygun fiyatlarla hurda alım ve satım işlemlerinizde güvenilir çözüm! Hurda sektöründeki deneyimimizle, atıl durumdaki metallerinizi en iyi değerlendirmek için buradayız. Hurda alım satım sitesi olarak, demir, çelik, alüminyum, bakır gibi farklı hurda metal türlerine yönelik geniş bir yelpazede hizmet sunuyoruz.

İrtibat Bilgileri

  • 7033 sokak no:51/A  Gürpınar Mah.
    PINARBAŞI BORNOVA
  • info@izmirdehurdaalimsatim.com.tr
  • 0 553 316 90 91