İzmir Hurda Alım Satım

İzmir Alüminyum Hurda

İzmir Alüminyum Hurda

İzmir Alüminyum Hurda alımı ve alüminyum hurda fiyatlarında sizlere firmamız en uygun fiyatlar ile hizmetlerini sunmaktadır. İzmir alüminyum hurda geri dönüşüm hizmetleri kapsamında en önemli malzemelerin başında gelmektedir.

Alüminyum hurda , üretim sürecinin birçok aşamasında üretilir ve son kullanıcı tarafından kullanılır. İmalat sırasında, alüminyum malzeme cüruf oluşturmak için eritme aşaması sırasında veya alüminyum parçaya uygulanan birçok işleme işleminden birinde işlemden kaybolur. Göre ,  Bir hurda malzemeyi mümkün olduğunca aynı alaşıma veya en azından aynı aileye geri döndürmek en mantıklıdır. Bir imalat işleminde, bu normalde basit bir işlemdir. İşleme işlemleri alüminyum fabrikasında gerçekleştiğinde, hurda her zaman dökümhaneye iade edilir ve yeniden eritilir.

İzmir Alüminyum Hurda

Hurda, müteakip bir imalat işleminde üretildiğinde, büyük olasılıkla hurdanın bir geri dönüşüm işlemine geri dönmesi ve soy ağacı bilindiği için normal olarak orijinal alaşıma geri dönmesi muhtemeldir. Bu tür hurda, bilinen soy ağacından dolayı en yüksek değere sahiptir. İmalat artıkları, damgalama iskeletlerini, makine tornalarını, kusurlardan dolayı hurdaya çıkarılan parçaları veya çok sayıda nedenden dolayı başka herhangi bir formu içerebilir.

Parça daha büyük bir düzeneğe kurulduğunda veya bir müşteriye teslim edildiğinde, parçanın izlenebilirliği azalır. Tipik olarak, tüketici sonrası hurda bir alaşım karışımı ve hatta bazen bir metal karışımıdır. Kullanılmış İçecek Kapları (UBC’ler) gibi bazı hurda türleri kolayca tanımlanabilir, ancak çoğu tüketici sonrası hurda en iyi ihtimalle birkaç geniş kategoriden biri arasında tanımlanır.

Toplam alüminyum ürünlerin büyük boyutunun hala aktif bir rol oynadığını unutmayın. Bu eski hurda hizmet dışı kaldıkça “eski hurda” veya tüketici sonrası hurda haline gelir. Şimdiye kadar üretilen alüminyumun üçte ikisinin bugün hala kullanımda olduğu söylenmiştir.Bir Mıknatıs ile kontrol ettiğinizden emin olun Çünkü alüminyum yapışmaz ve genellikle açık ve gümüş renkli bir metaldir.  Alüminyum Hurda, oluklardan dış cephe kaplamalarına, ev eşyalarına ve soda kutularına kadar birçok farklı yerde bulunabilir. Farklı yerlerde bulacağınız yaygın bir metaldir. Paslanmayacak ama yıllar içinde kararmaya başlayacaktır.

İzmir Alüminyum Hurda Türleri

Hurdaya ayırırken çok çeşitli hurda alüminyum ile karşılaşabilirsiniz. “Alüminyum” olarak sınıflandırılan birkaç malzeme varken, hurda sahalarında farklı fiyatlandırılan ve sınıflandırılan birçok farklı türü vardır. Aşağıda hurdaya ayırırken karşılaşacağınız yaygın alüminyum hurda türlerinden bazılarına sahibiz. İzmir Alüminyum Hurda olarak sizlere her tür alüminyum hurdasında en uygun fiyatları sunmaktayız.

Saç alüminyum Hurdalar:  Bu kategori, dokumasız çim sandalyeler, bazı hafif ölçülü tencere ve tavalar, az miktarda plastik veya çelik takılı pencere çerçeveleri ve MC kablosundan kılıf gibi malzemeleri içerir.

Dökme alüminyum Hurdalar:  Bir kalıba dökülmüş gibi görünen bir alüminyum türü. Barbekü ızgarası, belirli uygulamalardan kalıplar veya daha büyük ışık direği tabanları gibi bir şey.

Kirli Alüminyum Hurdalar: Bu, çelik, kauçuk veya plastik eklenmiş herhangi bir şey olabilir. Bir şeyden geçen çelik cıvatalar varsa, bunu da kirli olarak sınıflandırırız. Hurda sahaları, satmaya çalıştığınız “temiz” alüminyum ile karıştırılmış herhangi bir tür alüminyum olmayan malzeme gördüğünde, bunun için temiz fiyatlar elde etmek zordur.

Alüminyum Kutular: Hurda sahalarına getirilen en yaygın öğelerden biri alüminyum kutulardır. Gazoz ve yiyecek kutularında yaygın olarak bulunmaları nedeniyle, birçok insan bir avluya getirmeden önce tenekeleri temizler, ezer ve toplar. Bir alüminyum kutuyu metal bir kutuya göre tanımlamanın iki kolay yolu vardır. Bir mıknatısı bir metal kutuya dokundurursanız, yapışacaktır, ancak alüminyum bir kutuya yapışmayacaktır. İkincisi, metal kutular, alüminyum kutulardan çok daha ağırdır.

Alüminyum Hurda Çeşitleri

Alüminyum Kablolar: Kabloları ve telleri çıkarırken, ilk önce bakır olacağını düşündüğünüz teller bulabilirsiniz, ancak bunun yerine gümüş renginde olduklarını görürsünüz. Hurda alüminyum yalıtımlı tel, ticari sınıf bakır MCM’nin yerini almaya başlıyor. Öncelikle ticari uygulamalarda kullanılır. MCM gibi yalıtılmış alüminyum tel, alüminyum telin kurşun kalemden daha büyük olduğu ayrı tel tellerine sahip olacaktır. Alüminyum yalıtımlı tel, MCM bakırından çok daha hafiftir, ancak bakır gibi, plastik kılıfın içinde çok sert olduğundan çalışmayı zorlaştırır.

Alüminyum Jantlar: Otomobillerde ve kamyonlarda ortak olan alüminyum jantlar, ayrılması gereken başka bir alüminyum hurda türüdür. Kârınızı en üst düzeye çıkarmak için, lastik lastiklerin ve temiz bir fiyatın yarısı kadar (belki daha da az). Bunun nedeni, çok kirli olan temizlik malzemesine giden emeği düşünmek zorunda olmanızdır. Hurda alüminyum jantlar, krom jantlardan farklıdır ve parlak emsallerinden farklı bir ücret ölçeğinde ödenir. Alüminyum jantlar genellikle donuk bir görünüme sahiptir. Jantlarınız için en yüksek değeri elde etmek için her zaman tekerlek ağırlıklarını onlardan çıkardığınızdan ve lastik sapları çıkardığınızdan emin olun.

Alüminyum oluklar ve Cephe Kaplama : Esas olarak genel müteahhitler ve çatı ustaları tarafından toplanan, alüminyum oluklar ve dış cephe kaplaması, yollarını bulmak için yaygın alüminyum türleridir. Vinil kaplama tercih eden birçok insanla, konut binalarında daha az alüminyum var.

Alüminyum Hurda Modelleri

Dökme Alüminyum : Normalde kalıplara dökülür, yaygın bir örnek dökme alüminyum barbekü ızgaradır. Alüminyum Tencere ve Tavalar – Herkesin evin içinde bunlardan biri vardır… Dökme alüminyum hurda metal, kalıp döküm alüminyum karşı parçası arasında ayrım yapmak genellikle zordur. En büyük fark, dökme alüminyumun içinde küçük eser miktarda çinko veya magnezyum bulunan% 97 alüminyum olmasıdır. Dökme alüminyum kırıldığında daha çok “pürüzlü” bir görünüme sahip olacaktır. Çizildiğinde, dökme alüminyum, döküm alüminyumdan daha sert olacaktır.

Alüminyum Çerçeveleme : Bu, mağaza cephelerinden, pencerelerden, kapılardan veya bir dizi farklı uygulamadan olabilir.

Alüminyum Radyatörler: Hurda alüminyum radyatörler tipik olarak çok hafiftir ve farklı pratik uygulamalarda her tür alüminyum / bakır radyatörün yerini hızla alır. Alüminyum radyatörlerin kullanım şekline göre büyük veya küçük kanatları olacaktır ve görünüm olarak gümüş renkte olacaktır.

İzmir Alüminyum Hurda Alım Fiyatları

Bir yıkım işi veya inşaat şantiyesinde olduğu gibi büyük miktarda alüminyum hurda veya diğer hurda metalleriniz varsa, İzmir Alüminyum Hurda alımı olarak bizi arayanız. Firmamız yerinde alüminyum hurdalarınızı teslim alacak ve sizlere değerinde fiyatlar sunarak en uygun hizmeti verecektir.

Çim sandalyelerden oluklara, çerçevelere ve daha fazlasına kadar her yerde alüminyum hurda bulunabilir, hurda metaller için bir fiyat için İzmir Alüminyum hurda olarak bize ulaşabilirsiniz.

Hurda Satın Alırım Geri Dönüşüm, her türlü hurda alüminyum ürününün en büyük alıcısıdır. Alüminyum geri dönüşüm merkezimiz, aşağıda listelenen tüm ürünler dahil her tür hurda alüminyumu sınıflandırır ve işler.

Döküm Alüminyum Nasıl Belirlenir?

Tespiti çok zor. Kaşırsanız sert veya yumuşak olabilir. Keserseniz sert veya yumuşak olabilir. Tutarsızlıkları nedeniyle, tipik uygulamalarını görüp bilmediğiniz sürece bu malzemeyi tanımlamada zorlanacaksınız.

Alüminyumun fabrikadan anodize edilmesi çok yaygındır. Hurda boyalı alüminyum, temiz alüminyum hurda metalin altındaki bir kalitedir. Alüminyumun boyanıp boyanmadığını öğrenmenin en iyi yolu, yüzeyi zımpara kağıdı gibi bir ürünle zımparalamak ve altındaki rengin dış renkle aynı olup olmadığını görmektir.

İzmir Alüminyum Hurda Alımı

Firmamız geri dönüşüm hizmetleri konusunda müşterilerini mutlu etmek ve geri dönüşüm hizmetleri ile çevre temizliğine destek olmak. İçin gerekli tüm çalışmaları yapmaktadır. Alüminyum hurdaların geri dönüşüm ile ülke ekonomisine kattığı desteği bildiğimiz için İzmir alüminyum hurda alımlarında. Sizlere en iyi fiyatları vererek bu malzemelerin tekrardan kullanılmasını sağlamak için çalışmalarımızı yapmaktayız.

İzmir alüminyum hurda ve hurda sektöründe sizler de profesyonel bir ekiple değerinde satışlar yapmak istiyorsanız. Sitemiz üzerinden yada web adresimizden bizlere  ulaşabilirsiniz.

Mnb Geri dönüşüm olarak ödemelerimiz hurda alım işlemi ve tartım işlemleri bittikten sonra anında nakit olarak gerçekleşmektedir. Yüksek tutarlı ödemelerde genellikle banka eft ve havale yöntemini öneriyoruz. Bu herhangi bir hırsızlık veya başka bir dolandırıcılık mağduru olmanızı önler.  İzmir Alüminyum hurda Fiyatları  için hemen bizi arayınız.

Leave comment

dev
WeCreativez WhatsApp Support
Müşteri Temsilcisi
👋 Merhaba, Size nasıl yardımcı olabilirim?